Dorabase Türkiye Teknoloji Buluşmaları ile Adana’daydı

1659 0

Türkiye Teknoloji Buluşmaları 2. sezonu ile başladı. Dorabase olarak sponsorları arasında olduğumuz Türkiye Teknoloji Buluşmaları Bursa’daki ilk etkinliğin ardından, Adana ile devam etti. Dorabase olarak sponsorun olduğumuz etkinlikte, işini dijitale taşıyan ve taşımayı düşünen girişimciler ile standımızda buluştuk. Etkinlik katılımcılarının, Türkiye’nin sektöründe lider markalar ve üst düzey yöneticileri ile bir araya gelme fırsatı yakaladığı Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın Adana ayağında, dijitalde daha fazla kazanmak isteyen girişimcilere dijitalde daha fazla kazanmanın ipuçlarından bahsettik.

Dorabase CEO’su Timuçin Öğün ve Pazarlama Müdürü Banu Peksoy panelist olarak yer aldıkları etkinlikte, girişimcilerin dijitalde tutunmak, pazarda kendine yer açmak ve daha fazla kazanmak için ne yapmaları gerektiğinden bahsettiler. Öğün, konuşması sırasında girişimcilere sağladıkları alt yapı desteğini tekrar hatırlatarak, girişimcilerin altyapı desteğinin yanında, pazarlama konusunda da Dorabase’in tecrübesinden faydalanabileceklerinden bahsetti.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/blog/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107